نقشه سایت|تماس با ما|صفحه اصلی
سال نود و هشت «سال رونق تولید»
سه شنبه ٠١ مرداد ١٣٩٨

اخبار > دیدار معاون رئیس جمهور با نماینده ولی فقیه در استان


  چاپ        ارسال به دوست

دیدار معاون رئیس جمهور با نماینده ولی فقیه در استان

معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: اعتبارات اختصاص یافته به پروژه های عمرانی و زیرساختی استان در این سفر علاوه بر اعتباراتی است که در سفر رئیس‌جمهور اختصاص پیدا می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل؛ محمدباقر نوبخت در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل اظهار کرد:در سفر به استان اردبیل به میمنت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب ۴۸۵ میلیارد تومان اعتبار به تکمیل ۱۶ مجتمع آبرسانی، بخش راه سازی، سدها و  فرودگاه اردبیل در نظر گرفته شد.

وی با بیان اینکه تکمیل پروژه راه آهن استان با اعتبار اختصاص یافته از محل خزانه زمان بر بود، افزود: برای تکمیل پروژه ای که ۱۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد  دو دهه زمان لازم بود، برای همین با ابتکار عمل، اختصاص فاینانس از بانک ملی با ۱۸ درصد سود را برای تکمیل این پروژه متعهد و متضمن شدیم که در نوع خود کم سابقه بود.

نوبخت افزود: با پیگیری های مجدانه استاندار اردبیل و اقدامات انجام شده امیدواریم راه آهن میانه اردبیل زودتر به نتیجه برسد و این کار با وضعیت تورمی به معنای گران تمام شدن پروژه نیست.

معاون رییس جمهورافزود: تکمیل پروژه راه آهن استان در دولت تدبیر و امید و اتصال آن به شبکه سراسری و پروژه راه آهن جمهوری آذربایجان نیز ادامه خواهد یافت.

وی ادامه داد:گره راه آهن استان با تدبیر استاندار اردبیل و همکاری سایر مسوولان گشوده شده است و در سفرقبلی نیز نیت واقعی دولت برای همراهی با مردم و پشتیبانی از پروژه‌ها را اعلام کردم.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: استان اردبیل جزء استان های مستعد است و پیشرفت مناسبی دارد و اعتبارات اختصاص یافته این سفر از برکات چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تلقی شود .

معاون رئیس جمهور تاکید کرد : گزارش اعتبارات اختصاص یافته و میزان پیشرفت فیزیکی پروژه ها به اطلاع مردم و نماینده ولی فقیه در استان خواهد رسید.


١٥:٠١ - دوشنبه ٢٢ بهمن ١٣٩٧    /    شماره : ٢٩٢٩١    /    تعداد نمایش : ١٢٢خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:سه شنبه ٠١ مرداد ١٣٩٨