نقشه سایت|صفحه اصلی
سال نود و هفت «سال حمایت از کالای ایرانی»
شنبه ٠٥ خرداد ١٣٩٧
اخبار > مصلای کوثر مطالعه فنی می‌شود


  چاپ        ارسال به دوست

استاندار اردبیل:

مصلای کوثر مطالعه فنی می‌شود

 استاندار اردبیل از مطالعات فنی توسط یک مشاور زبده برای اجرایی شدن مصلای شهر کوثر طی دو ماه آینده خبر داد.
به گزارش اداره روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اردبیل، اکبر نیکزاد دیروز در سفر به شهرستان کوثر اظهار داشت: برای اطمینان از محل در نظر گرفته شده برای احداث مصلای کوثر از نظر زمین‌شناسی و ژئوتکنیک و جلوگیری از مشکلاتی نظیر رانش، از راه و شهرسازی انتظار داریم طی دو ماه آینده با انتخاب یک مشاور زبده در این زمینه اظهار نظر کنند که آیا می‌شود در محل پیش‌بینی شده برای ساخت مصلی اقدام عملی و فنی انجام داد یا نه.

وی افزود: در ضرورت احداث مصلی در این شهرستان هیچ شکی وجود ندارد اما آنچه در بازدیدها و بررسی‌ها متوجه آن شدیم وضعیت زمین و ریزش‌های احتمالی اطراف محل تعیین شده است که باید مشاور در این زمینه اعلام نظر کند.

استاندار اردبیل ابراز داشت: در صورت موافقت می‌توان با سازه سبک  مصلایی شایسته و  در خور شأن مردم این شهرستان احداث کرد تا نماز جمعه و آیین‌های مذهبی و معنوی در آن برگزار شود.

وی از راه و شهرسازی خواست تا دو ماه آینده بررسی‌ها، تجزیه‌ و تحلیل‌ها گمانه‌زنی‌ها و طراحی‌های خود را در این زمینه انجام دهند تا در احداث مصلی تاخیری به وجود نیاید.

نیکزاد در ادامه سخنان خود علت حاضر نشدن نماینده کوثر و خلخال در این بازدید‌ها و جلسه را لغو پرواز در آخرین ساعات اعلام کرد و گفت: ما در فرصت پیش آمده از پروژه‌های مهم و اساسی این شهرستان بازدید کردیم که از همراهی تمامی مدیران و مسئولان، فرماندار، بخشداران و شهرداران کوثر و اصحاب رسانه در این زمینه قدردانی می‌کنیم.


١٠:٢١ - يکشنبه ٣٠ مهر ١٣٩١    /    شماره : ٦٢٥٩    /    تعداد نمایش : ٤٩١خروج
تمامی حقوق این سایت متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد.
شنبه ٠٥ خرداد ١٣٩٧