چهارشنبه ٢٦ دی ١٣٩٧
اِلهی عَظُمَ الْبَلاَّءُ وَبَرِحَ الْخَفاَّءُ وَانْکَشَفَ الْغِطاَّءُ وَانْقَطَعَ الرَّجاَّءُ وَضاقَتِ الاْرْضُ وَمُنِعَتِ السَّماَّءُ واَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَاِلَیْکَ الْمُشْتَکی وَعَلَیْکَ الْمُعَوَّلُ فِی الشِّدَّهِ وَالرَّخاَّءِ اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ اُولِی الاْمْرِ الَّذینَ فَرَضْتَ عَلَیْنا طاعَتَهُمْ وَعَرَّفْتَنا بِذلِکَ مَنْزِلَتَهُمْ فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ فَرَجاً عاجِلا قَریباً کَلَمْحِ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِیُّ یا عَلِیُّ یا مُحَمَّدُ اِکْفِیانی فَاِنَّکُما کافِیانِ وَانْصُرانی فَاِنَّکُما ناصِرانِ یا مَوْلانا یا صاحِبَ الزَّمانِ الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ اَدْرِکْنی اَدْرِکْنی اَدْرِکْنی السّاعَهَ السّاعَهَ السّاعَهَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ یا اَرْحَمَ الرّاحِمینَ بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَآلِهِ الطّاهِرینَ
اخبار > 2 رشته جدید در دانشگاه علوم پزشکی خلخال دایر شد


  چاپ        ارسال به دوست

2 رشته جدید در دانشگاه علوم پزشکی خلخال دایر شد

دکتر علی اکبر شکارچی روز سه شنبه در نشستی با فرماندار خلخال گفت: رشته فناوری اطلاعات پزشکی و تغذیه 2 رشته جدیدی است که به جمع رشته های تحصیلی موجود این دانشکده افزوده خواهد شد.
وی به افزایش 40 درصدی اعتبارات این دانشکده اشاره کرد و افزود: در حالی که میزان اعتبارات سایر دانشکده های علوم پزشکی کشور هفت درصد برای سال آینده در بودجه پیش بینی شده با تلاش و پیگیری نماینده مردم خلخال در مجلس و عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس ، اعتبارات دانشکده علوم پزشکی خلخال افزایش چشمگیری دارد.
او احداث هشت واحد مسکونی جدید برای پزشکان متخصص میهمان خلخال ، توسعه فضای فیزیکی اورژانس بیمارستان و راه اندازی 23 تخت اورژانس را از جمله برنامه های در دست اقدام دانشکده علوم پزشکی خلخال برای ارتقای سطح خدمات پزشکی ارائه شده به مردم و رفاه حال پزشکان متخصص غیربومی سال آینده ذکر کرد.
فرماندار خلخال هم در این نشست گفت: تلاش دانشکده علوم پزشکی و پزشکان این شهرستان در ارائه خدمات ارزنده و شایسته بهداشتی و درمانی به مردم منطقه قابل تقدیر است.
فریدون بابایی افزود: پزشکان خلخال برغم اینکه بیش از یک سال کارانه و مطالبات خود را از سازمان های بیمه گر دریافت نکرده اند، در ارائه خدمات پزشکی به بیماران و مردم کوتاهی نکرده و با جان و دل تلاش می کنند.
وی انجام 18 عمل جراحی در یک روز توسط پزشک جراح و متخصص بیماری های چشم در بیمارستان خلخال را نمونه ای از خدمات ایثارگرانه پزشکان فعال در دانشکده علوم پزشکی این شهرستان برشمرد.
بابایی گفت: ارائه خدمات تخصصی پزشکی توسط 25 پزشک متخصص در سیستم دانشکده علوم پزشکی خلخال همراه با افزایش امکانات مورد نیاز پزشکی روز از جمله خرید و راه اندازی تجهیزات لاپاراسکوپی جهت انجام اعمال جراحی داخلی بدون شکاف شکم ، تجهیزات جدید چشم پزشکی برای انجام اعمال جراحی پارگی شبکیه در بیمارستان و وجود پزشک در درمانگاه ها و مراکز بهداشتی شهری و روستایی موجب افزایش رضایت عمومی مردم از سیستم بهداشت و درمان خلخال شده است.
وی با انتقاد از نگرش منفی برخی از سایت ها و کانال های تلگرامی به خدمات پزشکی ارائه شده به مردم گفت: خدمت پزشکان متخصص غیربومی در شهرستان کم برخورداری همچون خلخال که امکانات رفاهی آن قابل قیاس با امکانات مناطق برخوردار کشور نیست، جای تقدیر دارد.
او افزود: انتظار از رسانه های جمعی پرهیز از هرگونه تبلیغات منفی و تغییر در نوع نگرش به سیستم بهداشت و درمان منطقه در جهت دلگرمی پزشکان متعهد و تلاشگر این شهرستان است.


١٣:٣٧ - سه شنبه ٢٤ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ٢٦٢٣٥    /    تعداد نمایش : ١٧٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
منو اصلی
لینک

 

 

تمامی حقوق این سایت متعلق به فرمانداری خلخال می باشد.