نقشه سایت|صفحه اصلی|تماس با ما|نظرسنجی
سال ۱۴۰۲؛ سال «مهار تورم و رشد تولید»
جمعه ١١ اسفند ١٤٠٢
صفحه اصلی > خدمات الکترونیکی > بیانیه حریم خصوصی 
بیانیه حریم خصوصی

بیانیه حریم خصوصی

قابل توجه بازدید کنندگان محترم

 

بدین وسیله بیانیه حریم خصوصی استانداری اردبیل را به اطلاع می رساند:

اطلاعات شخصی هر فرد، بخشی از حریم خصوصی وی محسوب میشود. حفاظت بیشتر از حقوق شخصی افراد در شبکه، نه تنها موجب حفظ امنیت کاربران میشود، بلکه باعث اعتماد بیشتر

و مشارکت آنها در فعالیت های جاری می گردد. هدف از این بیانیه، آگاه ساختن شما درباره ی نوع و نحوه ی استفاده از اطلاعاتی است که در هنگام بازدید از سایت، از جانب شما دریافت می گردد.

این استانداری براساس ماده 7 تصویب نامه شماره 2712811 شورای عالی اداری مورخ 28 / 12 / 1395 خود را ملزم به رعایت حریم خصوصی همه افراد و کاربران وبگاه دانسته و از کاربران آن دسته از اطلاعات را که فقط به منظور ارائه خدمات کفایت می کند، دریافت کرده و از انتشار آن یا در اختیار قرار دادن آن به دیگران خودداری می نماید.

اطلاعات جمع آوری شده از بازدیدکنندگان و تکمیل کنندگان فرم‌های موجود در تارنمای این استانداری ، صرفا برای ارائه خدمات و بهبود کیفیت محتوای سایت، مورد استفاده قرار می گیرند و هیچ بخشی از اطلاعات شخصی شما را بدون اطلاع و اجازه ی قبلی، با فرد یا مؤسسه ی دیگری در میان نخواهیم گذاشت.

تارنمای استانداری اردبیل دارای امکان ثبت درخواست ها و شکایات شما متقاضیان گرامی از طریق "منوی تماس با ما " می باشد. در این قسمت شما می توانید با انتخاب گزینه ارتباط با استانداری فرم مربوطه را تکمیل و به واحد مورد نظر به صورت تمام وقت ارسال فرمایید.

برای ارتباط و انعکاس شکایت می توانید با اطلاعاتی که از بخش تماس با ما بدست می آورید درخواست و یا پیشنهاد خود را ارائه نمایید.

تارنمای استانداری اردبیل به صورت تمام وقت در دسترس متقاضیان گرامی بوده و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد گردید.

توجه داشته باشید که برخی از اطلاعات شخصی شما، هنگامی که پیام و یا مطلبی را در بخش تالارهای گفتگو و یا سایر قسمت های سایت ارسال می کنید، در اختیار عموم قرار گرفته و ممکن است این اطلاعات، خارج از کنترل ما موجب سوءاستفاده های احتمالی و ارسال پیام های ناخواسته از سوی دیگران شود.

استانداری اردبیل نسبت به بیانیه حریم خصوصی و هم‌چنین سایر محتواهای سایت‌های خارج از خانواده استانداری اردبیل هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.

 

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:جمعه ١١ اسفند ١٤٠٢