چاپ        ارسال به دوست

تداوم تغییر ساعت کاری و دورکاری یک‌سوم کارکنان ادارات استان اردبیل در هفته دوم مهر

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل گفت: با توجه به عدم تکمیل سرویس‌های مدارس و به‌منظور مدیریت بهینه ترافیک، تغییر ساعت کار ادارات و مجوز دورکاری یک‌سوم کارکنان در هفته دوم مهر نیز ادامه می‌یابد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری اردبیل، کاظم دبیر اظهار کرد: با توجه به عدم تکمیل سرویس‌های مدارس و جهت آرامش و آسایش مردم و راحتی تردد درون‌شهری و مدیریت بهینه ترافیک، با موافقت استاندار محترم تغییر ساعت کاری ادارات در هفته دوم مهر نیز ادامه خواهد یافت.

وی افزود: ساعت فعالیت ادارات از شنبه تا سه‌شنبه در هفته دوم مهر ، ۹ تا ۱۴:۴۵ خواهد بود (چهارشنبه تعطیل رسمی است) و ساعت کاری پنج‌شنبه نیز طبق روال قانونی قبل اعلام می‌شود و همچنین ادارات می‌توانند در این هفته از خدمات یک‌سوم کارکنان خود با اولویت بانوان، به‌صورت دورکاری بهره‌مند شوند.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل بیان کرد: ساعت فعالیت بانک‌ها، بیمارستان‌ها، مراکز درمانی و امدادی استان اردبیل طبق روال قانونی قبل خواهد بود.

دبیر تصریح کرد: بدیهی است جبران کسری کار با استفاده از ظرفیت دورکاری الزامی بوده و مدیران باید ترتیبی اتخاذ کنند تا فرآیند خدمت‌رسانی و پاسخ‌گویی به مردم با خدشه‌ای مواجه نشود.

پایان پیام/


٢٣:٢١ - پنج شنبه ٧ مهر ١٤٠١    /    شماره : ٤٠٤٠٤    /    تعداد نمایش : ٢٩٤خروج