نقشه سایت|صفحه اصلی|تماس با ما|نظرسنجی
سال ۱۴۰۲؛ سال «مهار تورم و رشد تولید»
شنبه ٢٥ فروردين ١٤٠٣
اخبار > مردم از برگزاری دورهمی ها پرهیز کنند


  چاپ        ارسال به دوست

استاندار اردبیل تاکید کرد:

مردم از برگزاری دورهمی ها پرهیز کنند

استاندار اردبیل با اشاره به اینکه فعلا وضعیت استان از لحاظ بیماری کرونا زرد است گفت: با توجه به سردی هوا، برگزاری مراسم ها و دورهمی ها در فضای بسته می تواند به گسترش بیماری و وخامت وضعیت منجر شود، لذا هم استانی های عزیز از برگزاری دورهمی های خانوادگی و مجالس پرهیز نمایند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، سید حامد عاملی در حاشیه جلسه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا تصریح کرد: اگر مردم نسبت به توقف مجالس و دورهمی ها اقدام نکنند مجدد به وضعیت نارنجی و قرمز برمی گردیم.

وی اظهار کرد: در حال حاضر از سه روز گذشته آمار فوتی های استان به صفر رسیده و لازم است مردم استان برای حفظ این وضعیت همکاری کنند.

رییس ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا با اشاره به وضعیت مطلوب استان در واکسیناسیون افزود: برای رسیدن به این وضعیت نهایت تلاش انجام گرفته و هم اکنون استان در واکسیناسیون نوبت اول ۸۵ درصد و نوبت دوم ۵۴ درصد قرار دارد و جزء استان های صدرنشین در امر واکسیناسیون در کشور هستیم.‌

استاندار اردبیل ادامه داد: از اهالی استان درخواست داریم نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی بویژه استفاده از ماسک اهتمام جدی داشته باشند.


١١:٠٥ - شنبه ٨ آبان ١٤٠٠    /    شماره : ٣٨٤٢٤    /    تعداد نمایش : ٢٧٣٦٨خروج