اطلاعیه شماره ۳ ستاد انتخابات کشور؛
اعلام شناسه انتخاباتی نامزدهای ریاست جمهوری و سن انتخاب‌کنندگان
ستاد انتخابات کشور با انتشار اطلاعیه شماره ۳، شناسه انتخاباتی نامزدهای چهاردهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران و سن انتخاب‌کنندگان را اعلام کرد.
 ٠٩:١٠ - چهارشنبه ٢٣ خرداد ١٤٠٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
جذب مشارکت مردم برای ارائه راهکار حل مسائل در نخستین گفتاورد ملی نخبگان
رئیس بنیاد نخبگان استان اردبیل از برگزاری اولین رویداد گفتاورد ملی نخبگان با شعار «نخبگان، حکمرانی دانش‌بنیان» خبر داد و گفت: هدف اصلی این رویداد، برقراری ارتباط منسجم بین نخبگان، حاکمیت، مدیران اجرایی و مردم با استفاده از تفکر و خلاقیت گروه‌های نخبگانی و مشارکت مردم در موضوعات کلان و اساسی کشور است.
 ٢٢:٥٧ - سه شنبه ٢٢ خرداد ١٤٠٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
خانه تکواندو استان اردبیل با همکاری فدراسیون تکواندو تکمیل می‌شود
استاندار اردبیل با تأکید بر مساعدت فدراسیون تکواندو در تجهیز مدارس و سالن‌های این رشته ورزشی، گفت: بر اساس برنامه‌‌ریزی ورزش‌وجوانان، خانه تکواندو استان اردبیل با همکاری فدراسیون تکواندو تکمیل و تا پایان شهریور به بهره‌برداری می‌رسد.
 ٢٢:٣٠ - سه شنبه ٢٢ خرداد ١٤٠٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
نشست ویژه استاندار اردبیل برای بررسی مسائل و پروژه‌های شاخص شهرستان بیله‌سوار؛
تصویب اعتبارات لازم و تأکید بر جدیت دستگاه‌ها برای تکمیل و فعال‌سازی پروژه‌های بیله‌سوار/ از مرکز فنی‌وحرفه‌ای و سالن ورزشی بانوان تا منطقه آزاد و تجهیز بیمارستان
استاندار اردبیل بر جدیت دستگاه‌ها برای تکمیل، فعال‌سازی و اجرای پروژه‌های شهرستان بیله‌سوار از جمله مرکز فنی‌وحرفه‌ای، سالن ورزشی بانوان، منطقه آزاد تجاری و صنعتی، تجهیز بیمارستان، مسکن مهر، راه‌سازی، تصفیه‌خانه شهری و روستایی و ایجاد ناحیه صنعتی جدید تأکید کرد.
 ٢٣:٤٠ - دوشنبه ٢١ خرداد ١٤٠٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
اتخاذ راهکارهای لازم برای رفع مشکلات ۳۳ طرح سرمایه‌گذاری و واحد تولیدی استان اردبیل
در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان اردبیل که با حضور استاندار و جمعی از سرمایه‌گذاران و مسؤولان دستگاه‌های اجرایی و قضایی برگزار شد، مشکلات ۳۳ طرح سرمایه‌گذاری و واحد تولیدی استان بررسی و راهکارهای لازم اتخاذ شد.
 ٢٣:٣٥ - دوشنبه ٢١ خرداد ١٤٠٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
خرید توافقی سیب‌زمینی اتفاقی بزرگ و موثر که از خسارت عظیم به کشاورزان منطقه جلوگیری کرد/ اهتمام مستمر برای تأمین نیازهای مردم در بازار و مدیریت قیمت‌ها
استاندار اردبیل با بیان اینکه خرید توافقی سیب‌زمینی اتفاقی بزرگ و موثر بود و از بروز خسارت عظیم به کشاورزان استان جلوگیری کرد، گفت: با اهتمام دولت سیزدهم، برای اولین بار نزدیک به ۷۵۰میلیارد تومان برای خرید توافقی هزینه شد.
 ١٣:٠٦ - يکشنبه ٢٠ خرداد ١٤٠٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
رواج آداب و رسوم غلط، از دلایل کاهش ازدواج و فرزندآوری است/ اجرای جدی قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در دولت شهید جمهور
مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده استانداری اردبیل با اشاره به اینکه ریشه تمام مشکلات و سردرگمی‌های بشر فاصله گرفتن از آموزه‌های قرآنی و سیره اهل بیت(ع) است، گفت: یکی از دلایل مهم کاهش ازدواج و فرزندآوری، رواج آداب و رسوم غلط و افزایش تجملات و چشم و همچشمی‌ها است.
 ٢٣:٥٢ - شنبه ١٩ خرداد ١٤٠٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
اقدامات قابل توجه دولت شهید آیت‌الله رئیسی در حوزه بهداشت و درمان استان اردبیل/ از راه‌اندازی دستگاه‌های ام.آر.آی و تأمین تجهیزات لازم تا شتاب در احداث بیمارستان‌ها
استاندار اردبیل با بیان اینکه اقدامات دولت شهید آیت‌الله رئیسی در حوزه بهداشت و درمان استان نسبت به یک دهه پیش از این دولت قابل توجه است، راه‌اندازی ۳ دستگاه ام.آر.آی دولتی، تأمین تجهیزات لازم درمانی، شتاب در احداث بیمارستان نجف‌زاده و پروژه در حال اجرای بیمارستان ۱۰۴۰ تختخوابی اردبیل را بخشی از این اقدامات عنوان کرد.
 ٢٣:٤٨ - جمعه ١٨ خرداد ١٤٠٣ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>