اتخاذ راهکارهای لازم برای رفع موانع ۱۷ واحد تولیدی و طرح سرمایه‌گذاری استان اردبیل
با حضور استاندار اردبیل و جمعی از مسؤولان و سرمایه‌گذاران در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان، راهکارهای لازم برای رفع موانع و مشکلات ۱۷ واحد تولیدی و طرح سرمایه‌گذاری استان اردبیل اتخاذ شد.
 ٢٠:٣٣ - چهارشنبه ١٥ آذر ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
نشست پرسش‌وپاسخ صمیمی و بی‌واسطه دانشجویان با استاندار اردبیل؛
حل مشکلات کشور در گرو گفتمان‌سازی در دانشگاه‌ها/ ضرورت تغییر الگوهای حکمرانی در حوزه‌های مختلف مدیریتی
استاندار اردبیل با اشاره به رسالت دانشگاه‌ها برای ایجاد گفتمان در جامعه به‌منظور حل مشکلات کشور، تغییر الگوهای حکمرانی در حوزه‌های مختلف را ضروری دانست و گفت: تنها جایگاهی که می‌تواند در ارائه شیوه‌های نوین حکمرانی موثر باشد، دانشگاه است.
 ٢٣:٣٠ - سه شنبه ١٤ آذر ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
جهت‌دهی به پژوهش‌ها برای رفع مشکلات و نیازهای جامعه ضروری است
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل با تأکید بر جهت‌دهی به پژوهش‌ها در راستای رفع مشکلات و نیازهای جامعه، گفت: لازم است پژوهش تبدیل به فناوری و فناوری تبدیل به ثروت شود.
 ٢٢:٣٧ - سه شنبه ١٤ آذر ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
تشریح دستورالعمل‌های مبارزه با قاچاق کالا برای کارشناسان حقوقی دستگاه‌های اجرایی/ لیست کالاها از سامانه جامع تجارت قابل استعلام است
دبیر کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر قاچاق کالا و ارز استان اردبیل با تشریح دستورالعمل‌های جدید ابلاغی در خصوص مبارزه با قاچاق کالا برای کارشناسان حقوقی دستگاه‌های اجرایی، حوزه حقوقی دستگاه‌ها را قلب تپنده مجموعه دانست و خواستار تسلط فعالان این بخش به قوانین و دستورالعمل‌های مرتبط شد.
 ٢٢:٢٨ - سه شنبه ١٤ آذر ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
امروز ۱۴ آذر آخرین مهلت ثبت‌نام در آزمون استخدام «طرح شهید زین‌الدین»
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل با اشاره به جذب ۸۰ نفر نیروی متخصص در قالب «طرح شهید زین‌الدین» در دستگاه‌های دولتی استان، گفت: زمان ثبت‌نام داوطلبان برای شرکت در این آزمون تا امروز ۱۴ آذر تمدید شده است.
 ٠٧:٣٠ - سه شنبه ١٤ آذر ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
انجام هماهنگی برای برگزاری نمایشگاه روستاآباد در استان اردبیل/ برندسازی محصولات روستاییان و عشایر در برپایی نمایشگاه مد نظر باشد
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل از انجام هماهنگی‌های لازم برای برگزاری نمایشگاه توانمندی‌ها و ظرفیت‌های روستاییان و عشایر (روستاآباد) در استان خبر داد و بر برندسازی محصولات روستایی و عشایری در برپایی این نمایشگاه تأکید کرد.
 ٢٣:٤٤ - دوشنبه ١٣ آذر ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
نشست پرسش‌وپاسخ دانشجویی با حضور معاون استاندار اردبیل؛
مسؤولان ارتباط خود را با دانشجویان حفظ کنند/ فرصت مناسب حضور مسؤولان در محافل دانشجویی برای پاسخ‌گویی و تبیین خدمات دولت
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل با بیان اینکه مسؤولان باید ارتباط خود را همیشه با دانشجویان حفظ کنند، گفت: لازم است مسؤولان از فرصت روز دانشجو و حضور در محافل دانشجویی استفاده کرده و ضمن پاسخ‌گویی به انتقادات و مطالبات، به تبیین هرچه بهتر خدمات دولت بپردازند.
 ٢٣:٣٦ - دوشنبه ١٣ آذر ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
دستگاه‌های اجرایی استان اردبیل موظف به معرفی مشاور در امور معلولان هستند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل دستگاه‌های اجرایی استان را موظف به معرفی مشاور خود در امور معلولان به استانداری دانست و بر اجرای درست قانون ۳درصد سهمیه استخدام ویژه افراد دارای معلولیت تأکید کرد.
 ٢٣:٤١ - يکشنبه ١٢ آذر ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>