چاپ        ارسال به دوست

پیگیری‌های ملی استاندار اردبیل از سازمان تأمین اجتماعی کشور؛

از توافق برای راه‌اندازی درمانگاه شماره ۲ اردبیل و ارتقای بیمارستان پارس‌آباد تا توسعه درمانگاه مشکین‌شهر و احداث درمانگاه خلخال، گرمی و بیله‌سوار

در جریان پیگیری‌های این هفته استاندار اردبیل در تهران برای رفع مسائل و مشکلات و تأمین نیازمندی‌های استان، در نشست با مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی کشور، راه‌اندازی درمانگاه شماره ۲ اردبیل، ارتقای بیمارستان پارس‌آباد، تأمین اعتبار توسعه درمانگاه مشکین‌شهر و احداث درمانگاه خلخال و همچنین احداث درمانگاه گرمی و بیله‌سوار مصوب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری اردبیل، سیدحامد‌ عاملی، استاندار اردبیل این هفته نیز در نشست‌هایی با مسؤولان کشوری در تهران، پیگیر رفع مسائل و مشکلات و تأمین نیازمندی‌های استان شد.

در همین راستا، طی نشست ۴ ساعته استاندار اردبیل با مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی کشور و مسؤولان برخی هلدینگ‌ها و زیر‌مجموعه‌های این سازمان که با حضور ولی اسماعیلی، نماینده مردم گرمی و انگوت و صدیف بدری، نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین انجام شد، تصمیماتی مصوب شد‌.

در این نشست درباره راه‌اندازی درمانگاه شماره ۲ تأمین اجتماعی اردبیل و ارتقای بیمارستان تأمین اجتماعی پارس‌آباد از ۴۶ تخت درمانی به ۹۶ تخت توافق شد.

تأمین اعتبار برای توسعه درمانگاه تأمین اجتماعی مشکین‌شهر، تأمین اعتبار احداث ساختمان درمانگاه خلخال و احداث درمانگاه تأمین اجتماعی گرمی و بیله‌سوار نیز در نشست استاندار اردبیل با مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی کشور مصوب شد.

در این نشست مصوبات گذشته از جمله احداث شعبه تأمین اجتماعی پارس‌آباد و ساختمان جدید اداره‌کل تأمین اجتماعی استان اردبیل نیز بررسی و پیگیری شد.

پایان پیام


٢١:٢٣ - دوشنبه ٢٢ اسفند ١٤٠١    /    شماره : ٤٢٤٦٥    /    تعداد نمایش : ١٥٣خروج