چاپ        ارسال به دوست

نشست پرسش‌وپاسخ دانشجویی با حضور معاون استاندار اردبیل؛

مسؤولان ارتباط خود را با دانشجویان حفظ کنند/ فرصت مناسب حضور مسؤولان در محافل دانشجویی برای پاسخ‌گویی و تبیین خدمات دولت

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل با بیان اینکه مسؤولان باید ارتباط خود را همیشه با دانشجویان حفظ کنند، گفت: لازم است مسؤولان از فرصت روز دانشجو و حضور در محافل دانشجویی استفاده کرده و ضمن پاسخ‌گویی به انتقادات و مطالبات، به تبیین هرچه بهتر خدمات دولت بپردازند.

به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل استانداری اردبیل، با حضور کاظم دبیر، معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل، نشست پرسش‌وپاسخ دانشجویی به‌مناسبت گرامی‌داشت روز دانشجو با همکاری تشکل‌های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در دانشکده بهداشت این دانشگاه برگزار شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل در این نشست بیان کرد: روز دانشجو فرصت مناسبی برای مطالبه‌گری دانشجویان از مسؤولان در دانشگاه بوده و مدیران و مسؤولان نیز باید به این موضوع نظر مثبت داشته و از این فرصت برای تبیین هرچه بهتر فعالیت‌های انجام‌شده از سوی دولت استفاده کنند.

وی افزود: دانشجویان آینده‌سازان این کشور هستند و مسؤولان باید ارتباط خود را همیشه با این قشر حفظ کرده و پاسخ‌گوی دغدغه‌ها و مطالبات آن‌ها باشند.

دبیر با اشاره به اینکه تبیین خدمات انجام‌شده از طرف دولت به‌خوبی از سوی مسؤولان صورت نگرفته است، بیان کرد: مسؤولان باید از فرصت روز دانشجو و حضور در محافل دانشجویی استفاده کرده و ضمن پاسخ‌گویی به انتقادات و مطالبات، خدمات و عملکرد خود و مجموعه تحت مدیریت خود را به‌خوبی تبیین کنند.

گفتنی است؛ دانشجویان حاضر در این نشست هم با طرح موضوعات مختلفی از جمله وضعیت بیمارستان‌های قدیمی و تجهیزات فرسوده، تکمیل بیمارستان‌های در دست احداث، اعتبارات بهسازی تجهیزات، انتصاب بخشداران، پروژه راه‌آهن اردبیل - میانه، صف‌های نان، وضعیت رفاهی، عدم اختصاص اعتبار برای خرید و ساخت سرای دانشجویی جدید و افزایش نامتوازن ظرفیت پذیرش دانشجویان، خواستار پاسخ‌گویی به سوالات و ابهامات شدند.

پایان پیام


٢٣:٣٦ - دوشنبه ١٣ آذر ١٤٠٢    /    شماره : ٤٣٨٣٩    /    تعداد نمایش : ١٣٨خروج