چاپ        ارسال به دوست

جهت‌دهی به پژوهش‌ها برای رفع مشکلات و نیازهای جامعه ضروری است

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل با تأکید بر جهت‌دهی به پژوهش‌ها در راستای رفع مشکلات و نیازهای جامعه، گفت: لازم است پژوهش تبدیل به فناوری و فناوری تبدیل به ثروت شود.

به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل استانداری اردبیل، کاظم دبیر در جشنواره تجلیل از پژوهش‌گران و فناوران برگزیده استان، بیان کرد: جهت‌دهی به پژوهش‌ها ضروری است و باید پژوهش‌ها برای مردم ملموس بوده و در راستای رفع مشکلات و نیازهای جامعه باشد.

وی با تأکید بر اینکه باید از منابع کشور به درستی استفاده کنیم، افزود: لازم است پژوهش تبدیل به فناوری و فناوری تبدیل به ثروت شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل با اشاره به وضعیت خوب دانشگاه‌های استان از جمله دانشگاه محقق اردبیلی، اظهار کرد: شناسایی مزیت‌های استان اردبیل در حوزه گردشگری، کشاورزی و صنعت مورد تأکید است.

گفتنی است؛ در این جشنواره از پژوهش‌گران و فناوران برتر و یک‌درصد برتر دانشمندان و نخبگان علمی جهان در استان تجلیل به‌عمل آمد و همچنین از طرح‌های پژوهشی بین سازمانی برتر دانشگاه محقق اردبیلی و کتاب‌های انتشاریافته دانشگاه محقق اردبیلی در یک سال گذشته رونمایی شد.

پایان پیام


٢٢:٣٧ - سه شنبه ١٤ آذر ١٤٠٢    /    شماره : ٤٣٨٥١    /    تعداد نمایش : ١٢٩خروج