چاپ        ارسال به دوست

پیگیری‌های این هفته استاندار اردبیل در پایتخت؛

آمادگی استان اردبیل برای میزبانی مسابقات بین‌المللی فوتسال و احداث زمین فوتبال ساحلی/ نشست با اعضای کارگروه جذب سرمایه‌گذار در استان

در جریان پیگیری‌های این هفته استاندار اردبیل در تهران برای رفع مسائل و مشکلات و تأمین نیازمندی‌های استان، نشستی با رئیس فدراسیون فوتبال در راستای تبیین ظرفیت‌ها، آمادگی‌ها و نیازها و هم‌چنین نشستی با اعضای کارگروه جذب سرمایه‌گذار در استان اردبیل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل استانداری اردبیل، سیدحامد‌ عاملی، استاندار اردبیل این هفته نیز در تهران از مسؤولان ملی پیگیر رفع مسائل و مشکلات و تأمین نیازمندی‌های استان شد.

در این راستا، استاندار اردبیل طی نشست با رئیس فدراسیون فوتبال اظهار کرد: استان اردبیل برای میزبانی مسابقات فوتسال جام باشگاه‌های آسیا در ورزشگاه ۶هزار نفری رضازاده آمادگی دارد.

عاملی با تأکید بر تکمیل زیرساخت‌های رشته ورزشی فوتبال در استان، افزود: تیم‌داری و رشد و توسعه فوتبال در استان اردبیل به‌صورت ویژه حمایت می‌شود و هم‌چنین برای احداث زمین فوتبال ساحلی در استان با همکاری فدراسیون فوتبال آمادگی وجود دارد.

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال نیز در این نشست با اشاره به وجود زیرساخت‌های رشته ورزشی فوتسال از جمله سالن رضازاده در اردبیل گفت: فدراسیون فوتبال از پیشنهاد استاندار اردبیل استقبال می‌کند و برای برگزاری مسابقات بین‌المللی فوتسال در اردبیل تلاش خواهد شد.

تاج با تأکید بر راه‌اندازی زمین فوتبال ساحلی در اردبیل، بیان کرد: باتوجه به وضعیت آب‌وهوای اردبیل و مراکز اقامتی مدرن، این استان می‌تواند میزبان اردوهای تیم‌های ملی فوتبال و فوتسال و تیم‌های باشگاهی باشد.

گفتنی است، استاندار اردبیل هم‌چنین در ادامه پیگیری‌های این هفته در تهران، نشستی جداگانه با اعضای کارگروه جذب سرمایه‌گذار در استان داشت.

پایان پیام


٢٣:٥٢ - دوشنبه ٣٠ بهمن ١٤٠٢    /    شماره : ٤٤١١١    /    تعداد نمایش : ١٩٠٥خروج