چاپ        ارسال به دوست

اجرای برنامه‌های مدیریت دانش با هدف انتقال تجربیات مدیریتی و کارشناسی ضروری است

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل با تأکید بر تداوم اجرای برنامه‌های طرح مدیریت دانش با هدف انتقال دانش و تجربیات مدیریتی و کارشناسی، اجرای این طرح را در سازمان‌ها و دستگاهای اجرایی استان ضروری دانست.

به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل استانداری اردبیل، کاظم دبیر در نشست کمیته اجرایی مدیریت دانش استانداری بیان کرد: تداوم اجرای برنامه‌های طرح مدیریت دانش با هدف انتقال دانش و تجربیات مدیریتی و کارشناسی ضروری بوده و باید در سازمان‌ها و دستگاهای اجرایی استان نیز اجرایی شود.

رئیس کمیته اجرایی مدیریت دانش استانداری اردبیل با اشاره به راه‌اندازی سامانه تعاملاتی کارکنان وزارت کشور، افزود: مشارکت معاونان و مدیران دفاتر استانداری و کارشناسان در شبکه تعاملاتی وزارت کشور ضروری است.

نعمت احمدی، مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی، بودجه و تحول اداری استانداری اردبیل نیز در این نشست با ارائه گزارشی از اقدامات انجام‌یافته در زمینه مدیریت دانش استانداری گفت: موضوع مدیریت دانش فقط مختص دفتر برنامه‌ریزی نبوده بلکه مربوط به مجموعه استانداری اردبیل است و از این رو همراهی و همکاری تمامی واحدهای استانداری را می‌طلبد.

دبیر کمیته اجرایی مدیریت دانش استانداری اردبیل تصریح کرد: در ارزیابی اجرای برنامه‌های مدیریت دانش نسبت به گذشته پیشرفت خوبی مشاهده می‌شود که با همکاری مدیران و کارشناسان، در آینده شاهد پیشرفت‌های بیش‌تری خواهیم بود.

پایان پیام


٢٢:١٩ - چهارشنبه ٢ اسفند ١٤٠٢    /    شماره : ٤٤١٢٤    /    تعداد نمایش : ١٣٥٣خروج