چاپ        ارسال به دوست

برای اشتغال‌زایی ۱۲هزار نفری در استان اردبیل طی سال آتی برنامه مدون داریم

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل با اشاره به تدوین برنامه اشتغال استان برای تبدیل ظرفیت‌های فراوان به ثروت، از هدف‌گذاری برای اشتغال‌زایی ۱۲هزار نفری در سال ۱۴۰۳ خبر داد.

به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل استانداری اردبیل، یاسر عبداللهی عابد در نشست کارگروه اشتغال استان اظهار کرد: ظرفیت استان اردبیل در حوزه‌های مختلف اعم از کشاورزی، صنعت، گردشگری و... قابل توجه است و در بیش از ۲ سال اخیر تلاش‌های زیادی در دستور کار قرار گرفته تا این ظرفیت‌ها تبدیل به ثروت شود.

وی افزود: در همین راستا، با تدوین برنامه اشتغال استان اردبیل، میزان اشتغال‌زایی ۱۲هزار نفری در سال ۱۴۰۳ هدف‌گذاری شده است که باید همه دستگاه‌های اجرایی و دیگر دستگاه‌ها و نهادها، نسبت به عملیاتی شدن برنامه‌های خود اقدام کنند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل ادامه داد: در برنامه اشتغال‌زایی ۱۲هزار نفری سال ۱۴۰۳ استان اردبیل، به حوزه‌های میراث‌فرهنگی و گردشگری و صنایع‌دستی، صنعت، جهاد کشاورزی و پارک علم‌وفناوری توجه ویژه شده است.

عبداللهی عابد تصریح کرد: بخش قابل توجهی از دستگاه‌های اجرایی در ۱۱ ماهه سال جاری عملکرد مناسبی در موضوعات مرتبط با حمایت از واحد‌های تولیدی در زیرمجموعه‌های خود داشته و عموما تعهدات خود را عملیاتی کرده‌اند.

پایان پیام


٢٣:٥٨ - يکشنبه ٢٩ بهمن ١٤٠٢    /    شماره : ٤٤١٢٨    /    تعداد نمایش : ١٤٦٣خروج