چاپ        ارسال به دوست

تقویت توان مهندسی و اجرایی شرکت‌های بومی اولویت اصلی در برنامه‌های پیشرفت استان اردبیل است

استاندار اردبیل با قدردانی از تلاش‌های مهندسان، حمایت از شرکت‌های مهندسی بومی و افزایش ظرفیت و توانمندی‌های اجرایی آن‌ها را ضروری و اولویت اصلی در برنامه‌های پیشرفت استان اردبیل عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل استانداری اردبیل، سید حامد عاملی در نشست با اعضای هیأت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان که به‌مناسبت روز مهندس در این سازمان برگزار شد، اظهار کرد: دولت از افزایش توانمندی‌ها و ظرفیت‌های مجموعه نظام مهندسی پشتیبانی می‌کند.

وی با قدردانی از تلاش‌های مهندسان، افزود: حمایت از شرکت‌های مهندسی داخل استان اردبیل و افزایش توان آن‌ها ضروری و اولویت اصلی در برنامه‌های پیشرفت استان بوده و این حمایت منجر به افزایش ظرفیت و توانمندی‌های اجرایی استان می‌شود.

استاندار اردبیل با تشریح نقش ساخت‌وساز در رشد اقتصادی و افزایش تولید استان، تصریح کرد: یکی از مولفه‌های لازم برای رشد اقتصادی جامعه، رونق ساخت‌وساز بوده که آثار اشتغال‌زایی و افزایش درآمد عمومی جامعه را در پی خواهد داشت.

گفتنی است، در این نشست استاندار اردبیل با اشاره به اظهارات اعضای هیأت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان، بر آمادگی استانداری برای تأمین نیازهای مهندسان به‌ویژه در حوزه مسکن تأکید کرد.

پایان پیام


٢٣:٥٥ - شنبه ٥ اسفند ١٤٠٢    /    شماره : ٤٤١٣٠    /    تعداد نمایش : ٩٨خروج