چاپ        ارسال به دوست

برگزاری دوره‌های آموزشی در راستای آمادگی کامل برای اجرای انتخابات

مسؤول کمیته آموزش ستاد انتخابات استان اردبیل از برگزاری دوره‌های آموزشی ویژه فرمانداران، معاونان فرمانداران، بخشداران و کارکنان استانداری و فرمانداری‌ها در راستای آمادگی کامل برای اجرای انتخابات خبر داد.

نعمت احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل استانداری اردبیل، اظهار کرد: با توجه به ۴ اصل امنیت، مشارکت، سلامت و رقابت که توسط مقام معظم رهبری اعلام شده است، وزارت کشور در راستای تحقق کامل این ۴ اصل انتخابات، برنامه‌ریزی‌های نوینی را در دستور کار قرار داد.

وی افزود: بخش قابل توجهی از روند انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، به‌صورت الکترونیکی انجام خواهد شد و بر همین اساس، دوره‌های آموزش حضوری ویژه فرمانداران و معاونان فرمانداران استان اردبیل در مرکز کشور برگزار شد.

مسؤول کمیته آموزش ستاد انتخابات استان اردبیل گفت: دوره‌های آموزشی بخشداران استان اردبیل هم در استان آذربایجان‌شرقی برگزار شد و پس از این دوره، آموزش‌های مجازی، تشریحی و آزمونی کارکنان استانداری و فرمانداری‌ها در دستور کار قرار گرفت.

احمدی تشریح کرد: با برگزاری این دوره‌های آموزشی، همه اعضای اجرایی انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان اردبیل، دارای آمادگی حداکثری برای برگزاری انتخابات پرشور هستند.

پایان پیام


١٢:٣٨ - چهارشنبه ٩ اسفند ١٤٠٢    /    شماره : ٤٤١٣٨    /    تعداد نمایش : ٥١خروج