چاپ        ارسال به دوست

اهدای اثر هنری «من رأی می‌دهم» بانوی گلیم‌باف عنبرانی به ستاد انتخابات استان اردبیل

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل و رئیس ستاد انتخابات استان با اشاره به اثری هنری بانوی عنبرانی، گفت: خانم کامل‌پور در ازای زحمتی که برای گلیم «من رأی می‌دهم» کشیده‌ است، انتظار دارد مردم عزیز استان اردبیل در روز جمعه ۱۱ اسفند با درصد مشارکت بالا حق زحمات وی را ادا کنند.

به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل استانداری اردبیل، رضا قاسمیان با بیان اینکه هدیه اهداشده بانوی گلیم‌باف عنبرانی به ستاد انتخابات و مردم استان دارای پیام بزرگی است، اظهار کرد: خانم کامل‌پور در ازای زحمتی که برای گلیم «من رأی می‌دهم» کشیده‌ است، انتظار دارد مردم عزیز استان اردبیل در روز جمعه ۱۱ اسفند با درصد مشارکت بالا حق زحمات وی را ادا کنند.

وی با بیان اینکه مردم استان اردبیل جشن سیاسی آبرومند و پرافتخاری را به نمایش خواهند گذاشت، افزود: این هنرمند با تلاش شبانه‌روزی و احساس مسؤولیت این اثر هنری را آفرید، در حقیقت این احساس مسؤولیت وی، یکی از اصلی‌ترین سرمایه‌های پیشرفت استان اردبیل است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل و رئیس ستاد انتخابات استان با بیان اینکه حضور در پای صندوق‌های رأی اعتبار و اقتدار کشور را افزایش می‌دهد، ادامه داد: مردم با حضور پرشور خود در پای صندوق‌های رأی جایگاه کشور را در دنیا ارتقا خواهند داد.

قاسمیان با بیان اینکه مشارکت بالای مردم در انتخابات، پیشرفت کشور را تضمین می‌کند، تصریح کرد: همه چیز برای برگزاری یک انتخابات سالم و یک جشن بزرگ سیاسی آماده است.

گفتنی است، گلیم «من رأی می‌دهم» توسط زرین‌تاج کامل‌پور، بانوی هنرمند عنبرانی با انگیزه دعوت پرشور مردم در پای صندوق‌های رأی با نخ ابریشم و مرینوس در ابعاد ۷۰ در ۵۰ بافته شده است.

پایان پیام


١٣:٥٩ - چهارشنبه ٩ اسفند ١٤٠٢    /    شماره : ٤٤١٤٠    /    تعداد نمایش : ٥٥٠خروج