چاپ        ارسال به دوست

پویش انتخاباتی #برای_ایران در ایستگاه اصلی/ حماسه پرافتخار ۱۱ اسفند را با کمک مردم به تصویر خواهیم کشید

دبیر کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان اردبیل گفت: پویش انتخاباتی «برای ایران» کار خود را از ۱۲ بهمن آغاز کرده و در حال حاضر به ایستگاه اصلی خود یعنی ۱۱ اسفند رسیده است تا با همراهی مردم تصویری زیبا از این حماسه در فضای مجازی خلق شود.

به گزارش روابط‌عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل استانداری اردبیل، امیررضا سعیدی در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به آغاز پویش انتخاباتی «برای ایران» از ۱۲ بهمن، اظهار کرد: در این پویش که به‌صورت ۳۶۰درجه (همه‌جانبه) طراحی شده است، تلاش کرده‌ایم تا تصویری به‌یادماندنی از ۲۲ بهمن و ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ خلق کنیم.

وی افزود: در مراحل ابتدایی این پویش با استفاده از ظرفیت‌های رسانه‌ها، دستگاه‌های اجرایی، فرمانداری‌ها، شهرداری‌ها و ستاد حکمرانی مردمی استان اردبیل نسبت به فضاسازی‌های میدانی و هم‌چنین تولید و نشر محتواهای مجازی در جهت تبیین دستاوردهای انقلاب، مجلس و دولت سیزدهم و ترغیب برای مشارکت در انتخابات و انتخاب شایسته صورت گرفت.

پویش برای ایران به ایستگاه نهایی خود رسیده است/ بیش از ۹۵ پوستر طراحی شد

دبیر کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان اردبیل با بیان اینکه هم‌اکنون ۳ مجموعه تبلیغات میدانی و مجازی «برای ایران»، «انتخاب قوی، ایران قوی» و «روایت تحول» در حال اجرا است، ادامه داد: بیش از ۹۵ نسخه تصویرسازی انجام شده که به‌همت دستگاه‌های مذکور در سطح شهرهای استان اردبیل و هم‌چنین فضای مجازی منتشر شده است.

سعیدی با تأکید بر اینکه این پویش چندمرحله‌ای به ایستگاه نهایی خود رسیده است، بیان کرد: مرحله اصلی این پویش، مردم‌پایه است و خود مردم حماسه ۱۱ اسفند را تصویرسازی خواهند کرد.

وی تصریح کرد: عصر رسانه امروز، عصر انسان‌رسانه‌ها است و یقیناً مردم غیور استان اردبیل همچون سراسر ایران اسلامی پای صندوق رأی خواهند آمد و خودشان تصویر آن را به جهانیان نشان خواهند داد.

مردم از ۲ روش می‌توانند در پویش شرکت کنند/ ۵۰ هدیه به اعضای پویش تقدیم می‌شود

دبیر کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان اردبیل درباره نحوه مشارکت مردم در این پویش گفت: مردم عزیز می‌توانند به‌منظور مشارکت در پویش #برای_ایران دوستان و آشنایان خود را برای حضور در انتخابات دعوت کنند یا از رأی دادن خودشان عکس بگیرند و با هشتگ #برای_ایران در فضای مجازی منتشر نمایند.

سعیدی افزود: هم‌چنین می‌توانند آن تصاویر را به شماره ۰۹۹۶۱۱۴۰۰۹۱ در پیام‌رسان‌ها و یا صفحه @Ardabil_Gov ارسال کنند؛ نونهالان و نوجوانان عزیز نیز برای شرکت در این پویش می‌توانند عکس خود را به همراه خانواده منتشر یا ارسال کنند.

وی ادامه داد: این پویش تا روز یک‌شنبه ۱۳ اسفند فعال خواهد بود و در پایان نیز به قید قرعه به ۵۰ نفر از شرکت‌کنندگان هدایایی تقدیم خواهد شد.

دبیر کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان اردبیل در پایان ضمن تقدیر از همت و همراهی اصحاب رسانه و مطبوعات استان، اظهار کرد: رسانه‌های استان اردببل در طول ایام منتهی به انتخابات اهتمام ویژه‌ای در جهت تبیین انواع موضوعات و افزایش مشارکت داشته‌اند که پس از پایان انتخابات، توسط اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از بهترین اقدام‌ها تجلیل خواهد شد.

پایان پیام


١٧:٢٦ - چهارشنبه ٩ اسفند ١٤٠٢    /    شماره : ٤٤١٤١    /    تعداد نمایش : ٥١٢خروج